• pl
    • en
    • es
    • zh-hans

THE ENGINE

ico1Oszczędności z algorytmów

BUSINESS MODEL

ico1Płatność, gdy oszczędność

VIRTUAL OPERATOR®

ico1Zwirtualizowany operator Twojego budynku

Oszczędności z algorytmów

VEMS (Virtual Energy Management System) to narzędzie, które przyczyni się do obniżenia kosztów energii w Twoim budynku bez dodatkowych nakładów inwestycyjnych. Synchronizując się z system BMS (Building Management System), zbiera na bieżąco bardzo wiele danych, a specjalnie wypracowany algorytm, dostosowuje do aktualnie panujących warunków, np. działanie klimatyzacji czy wentylacji. VEMS z powodzeniem wygeneruje oszczędności przy zarządzaniu dużymi powierzchniami, jak kina, biurowce czy sklepy.

Business Model

W VEMS płacisz tylko za rezultaty i nie ponosisz dodatkowych kosztów inwestycyjnych. Nie musisz wymieniać całej infrastruktury na nową, bo nasze rozwiązanie współpracuje z urządzeniami, które już są w budynku. VEMS został opracowany po to, aby bez wymiany urządzeń, dokonać odczuwalnej na plus dla Twojej kieszeni, redukcji zużycia energii i pozostałych mediów. Co ważne, VEMS optymalizuje zarządzanie energią w Twoim budynku, obniżając koszty eksploatacyjne, nie wiążąc Cię przy tym żadną trwałą umową.

1

Virtual Operator ®

Wirtualny Operator to nasze autorskie rozwiązanie. Jest to jeden z elementów systemu VEMS. Każdy budynek jest inny, dlatego stworzyliśmy Wirtualnego Operatora, który na zasadzie działania sztucznej inteligencji, łączy się z różnego rodzaju systemami automatycznego zarządzania budynkami i nadzoruje ich pracę. Odciążając człowieka, Wirtualny Operator monitoruje zmiany zachodzące w systemie sterowania budynkiem i w razie potrzeby podejmuje pożądane działania. Specjalny algorytm, powtarza cykl badawczy, aż 5 razy na minutę. Oprogramowanie jest swobodnie konfigurowalne i skalowalne oraz posiada narzędzia auto adaptacyjne. Co ważne, integruje się z każdym systemem typu BMS bez względu na producenta.

Partners

Europa

Kraje Nordyckie, Bałtyckie, Ukraina i Rosja

USA


Dalkia Polska Solutions
Headquarters: Warszawa, Polska
vems@matexcontrols.pl
www.dalkiapolskasolutions.com

Savinn
Centrala: Wilno, Litwa
info@savinn.com
www.savinn.com

USHIO
Centrala: Cypress, CA, USA
customerservice@ushio.com
www.ushio.com
VEMS oferuje swoim partnerom sprzedaż unikatowego rozwiązania, które pomaga ich klientom oszczędzić energię, jak również stwarza szansę ucieczki z rynku najtańszej ceny. Program partnerski VEMS gwarantuje wsparcie dla swoich uczestników. W ramach współpracy oferujemy: wsparcie sprzedażowe, techniczne, szkolenia oraz manuale. Partner VEMS otrzymuje kompleksowe przygotowanie do sprzedaży i pomoc przy wdrożeniach.

Contact

Name & Surename

Company

E-mail

Company

Subject

Message

tel. +48 (22) 499 50 34
e-mail: vems@matexcontrols.pl

VEMS jest częścią firmy Dalkia Polska Solutions

Dalkia Polska Solutions Sp. z o. o.
ul. Kolejowa 49
05-092 Łomianki (pod Warszawą)

NIP 118-208-20-26, REGON 145883122,
XIV Wydział Gospodarczy w Warszawie
KRS 0000402230, kapitał zakładowy 103.200,00 PLN w całości opłacony